Bilgisayar Sistemleri:

Bilgisayar bakım anlaşması, bir bilgisayar sistemleri ait donanım ve yazılım bileşenlerinin düzenli olarak bakımının yapılmasını sağlayan bir anlaşmadır. Bu tür anlaşmalar, bir işletmenin veya bir kullanıcının bilgisayar sistemlerinin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için oluşturulabilir.

Profesyonel bilgisayar bakım ve servis hizmetleri konusunda, sektörün öncü firmalarından olan İltek Bilişim, müşterilerine bilgisayar alanında sunduğu profesyonel ve ayrıcalıklı desteği ile öne çıkıyor. Deneyimli ve işinde uzman bir kadroyu bünyesinde barındıran firma, başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye ‘nin dört bir yanına, mesafe fark etmeden bilgisayar bakım onarım hizmeti sağlıyor. Nerede olursanız olun; kaliteli, güvenilir ve hızlı bir hizmet anlayışı benimseyen İltek Bilişim, sınırsız destek imkanı ile danışanlarını memnun ediyor.

İltek Bilişim’in hizmetleri arasında önemli bir yer tutan bilgisayar bakım anlaşması müşterilerine büyük kolaylık sağlar. İster aylık, isterseniz yıllık olarak tercih edebileceğiniz bilgisayar bakım anlaşması ile kusursuz bir danışmanlık alabilirsiniz. Böylece bilgisayarınızın bakımı ve teknik altyapısı için vakit ayırmanıza gerek kalmayacak. Profesyonel ve uzman teknik servisin sunduğu ayrıcalıklı hizmetler arasında; rutin bakım hizmetleri büyük yer tutar. Bilgisayarınızda sakladığınız verilerin yedeklerinin alınması, bilgisayar programlarının güncellenmesi, lisanssız yazılımların kaldırılması, virüs kontrolü, bilgisayarın tozlarının temizlenmesi ve kullanıcı sorunlarının canlı bir şekilde giderilmesi ise bilgisayar bakım onarım sözleşmesi ile sahip olabileceğiniz avantajlar arasında yer alırlar. Bu sayede bilgisayarda bulunan verilerinizin kaybını önler ve bilgilerinizi güvende tutabilirsiniz. Özellikle iş dünyasında kritik öneme sahip olan veriler, bilgisayar bakım anlaşması ile sorun olmaktan çıkacaktır. Ayrıca bilgisayarda sık kullanılan programların, en güncel halleri ile kusursuz şekilde kullanımına erişebilirsiniz. Bu bilgisayar programlarının, lisanslı ve güvenli olmasına özen gösterilir. Bu nedenle sık aralıklar ile virüs kontrolü yapılarak, yazılım ve bilgilerinizin güvende olmalarına dikkat edilir. Bilgisayarınızın güvenliğini tehlikeye atmadan, yapmanız gereken tüm işlemlerinizi en iyi ve verimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

bilgisayar sistemleri, Bakım anlaşması, arıza onarım servisi, istanbul bilgisayar servisi,


Kurumsal Bilgisayar Bakım Anlaşması:

Kurumsal firmalar ve tüm iş yerleri için sunulan kurumsal bilgisayar bakım anlaşması, müşterilerine işlerini yaparken en sorunsuz ve başarılı sonucu almaları için gerekli olan ideal şartları sağlar. Bilgisayar bakım programı dışında kurumsal bilgisayar bakım anlaşmasını, 6 aylık ya da 12 aylık kullanım süresi baz alınarak yapabilirsiniz. Sınırsız destek alabileceğiniz bu anlaşma ile hafta içi her gün 09:00 ile 19:00 saatleri arasında dilediğiniz an hizmet alabilirsiniz.

İşiniz için gereken tüm bilgisayar teknik servis ve bakımını talep ederken, yaptığınız bilgisayar bakım anlaşması ile sizlere sunulacak destek için ekstra ücret ödemesi alınmamaktadır. Rutin bakımlar ve programların güncelliğini korumak için gereken tüm işlemler en iyi şekilde sağlanmaktadır. Veri güvenliği de bu aşamada büyük yer tutmaktadır. İşinizde kullandığınız teknik altyapının en iyi şekilde çalışması da firmanın önem verdiği hususlar arasında yer alır.

Yaşadığınız tüm arıza ve sorunlarda, önce telefon ile teknik servisten destek isteyebilirsiniz. Telefon görüşmesi ile giderilemeyen teknik problemler için uzaktan bağlantı ile bilgisayara ulaşma yolu kullanılmaktadır. Detaylıca incelenen sorunlar, uzaktan bağlantı yöntemi ile de çözülemezse yerinde yapılacak olan müdahale ile kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz. Tamamı ücretsiz olan bu hizmetlerden, Türkiye’nin her bölgesinde sınırsızca yararlanabilirsiniz.

Sistem odası, bakım anlaşması, bilgisayar sistemleri, bilgisayar arıza çözümleri.

Analitik çözümlerini, en hızlı ve etkin şekilde danışmanlarına ulaştıran İltek Bilişim, aradığınız tüm bilgisayar teknik servis ve bakımını en profesyonel şekilde yaparken, sunduğu diğer hizmetleri ile de dikkat çekiyor. Bilgisayar işlemleri için gereken tüm hizmetleri tek elden ve en profesyonel şekilde alabilirsiniz. Pratik ve güvenli hizmet ağı sayesinde uzun ömürlü çözümlere ulaşabilirsiniz.